S029XQ04NS

| panel Model | S029XQ04NS |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.9 inch, 320×120 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S029XQ04NS Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Kategorie systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Série | 2.9寸 320*120 |
| Klíčová slova Desc. | 2.9 inch 320*120, 300nits, 54pins, RGB interface, bar shape LCD Display Stretched Display Panel |
| Třída produktů | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | Color TFT-LCD, Resistive Touch LCD, Capacitive Touch LCD, Bar Shape LCD |
| Panelové složení | LCM |
| Rozlišení | 320×120 |
| Poměr stran | 8:3 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivní oblast | 70.56 (W) × 26.46 (H) mm (A.A) |
| Rozměr obrysu | 76.9 (W) × 38.22 (H) mm |
| Max. Hloubka | 3.26 mm |
| LC Family | TN |
| Polarizér | Transmissive |
| Jas | 300 (Typ.) |
| kontrastní poměr | 300:1 (Typ.) |
| Úhel pohledu | 60/60/40/60 (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 12 o'clock |
| Barvy Částka | 262K |
| Typ podsvícení | WLED |
| Typ rozhraní | TTL |
| Rozbočovací kolíky | 54 Pins |
| Dotykový panel | Touch Optional |
| Provozní teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S029XQ04NS.
CDTECH S029XQ04NS jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S029XQ04NS nebo podrobné specifikace CDTECH S029XQ04NS nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S029XQ04NS na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S029XQ04NS jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S029XQ04NS nebo podrobné specifikace CDTECH S029XQ04NS nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S029XQ04NS na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S029XQ04NS"
- CDTECH S029XQ04NS
- Datasheet S029XQ04NS
- Obrázek S029XQ04NS
- Cena S029XQ04NS
- Distributor S029XQ04NS
