S028Q07H

| panel Model | S028Q07H |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S028Q07H Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 43.2×57.6 mm |
| Obrys | 52.9×71.7 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 65% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1S4P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | 8/16-bit 8080 parallel , 61 pins |
| Vstupní napětí | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S028Q07H.
CDTECH S028Q07H jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S028Q07H nebo podrobné specifikace CDTECH S028Q07H nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S028Q07H na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S028Q07H jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S028Q07H nebo podrobné specifikace CDTECH S028Q07H nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S028Q07H na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S028Q07H"
- CDTECH S028Q07H
- Datasheet S028Q07H
- Obrázek S028Q07H
- Cena S028Q07H
- Distributor S028Q07H

