S027Q05

| panel Model | S027Q05 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.7 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S027Q05 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 54×40.5 mm |
| Obrys | 63.5×46.6×2.9 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 2S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Serial RGB (8-bit) + SPI , 39 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S027Q05.
CDTECH S027Q05 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S027Q05 nebo podrobné specifikace CDTECH S027Q05 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S027Q05 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S027Q05 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S027Q05 nebo podrobné specifikace CDTECH S027Q05 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S027Q05 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S027Q05"
- CDTECH S027Q05
- Datasheet S027Q05
- Obrázek S027Q05
- Cena S027Q05
- Distributor S027Q05

