S028HQ23NN

| panel Model | S028HQ23NN |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S028HQ23NN Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Kategorie systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Série | 2.8寸,240*320 |
| Klíčová slova Desc. | 2.8 inch, 240*320, 350nits, 51PINS, MCU/RGB interface |
| Třída produktů | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | Color TFT-LCD |
| Panelové složení | LCM |
| Rozlišení | 240×320 |
| Poměr stran | 3:4 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivní oblast | 43.2 (W) × 57.6 (H) mm (A.A) |
| Rozměr obrysu | 50 (W) × 69.2 (H) mm |
| Max. Hloubka | 2.7 mm |
| LC Family | TN |
| Polarizér | Transmissive |
| Jas | 350 (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Úhel pohledu | 70/70/70/60 (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Barvy Částka | 65K |
| Typ podsvícení | WLED |
| Typ rozhraní | CPU/RGB |
| Rozbočovací kolíky | 54 Pins |
| Dotykový panel | Without |
| Provozní teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S028HQ23NN.
CDTECH S028HQ23NN jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S028HQ23NN nebo podrobné specifikace CDTECH S028HQ23NN nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S028HQ23NN na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S028HQ23NN jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S028HQ23NN nebo podrobné specifikace CDTECH S028HQ23NN nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S028HQ23NN na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S028HQ23NN"
- CDTECH S028HQ23NN
- Datasheet S028HQ23NN
- Obrázek S028HQ23NN
- Cena S028HQ23NN
- Distributor S028HQ23NN
