S024Q13

| panel Model | S024Q13 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S024Q13 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 36.72×49 mm |
| Obrys | 42.72×60.3×3.3 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 350:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 20/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1S4P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | 16-bit 8080 parallel , 37 pins |
| Vstupní napětí | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S024Q13.
CDTECH S024Q13 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S024Q13 nebo podrobné specifikace CDTECH S024Q13 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S024Q13 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S024Q13 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S024Q13 nebo podrobné specifikace CDTECH S024Q13 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S024Q13 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S024Q13"
- CDTECH S024Q13
- Datasheet S024Q13
- Obrázek S024Q13
- Cena S024Q13
- Distributor S024Q13

