S029Q03

| panel Model | S029Q03 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.9 inch, 320×120 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S029Q03 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 70.08×26.284 mm |
| Obrys | 76.9×37.72×3.46 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 61% |
| Doba odezvy | 8/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 6S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | 8/9/16/18-bit 6800/8080 parallel, 6/9/16/18-bit RGB, SPI , 54 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/3.3V (Typ.)(VCI/VDDIO) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S029Q03.
CDTECH S029Q03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S029Q03 nebo podrobné specifikace CDTECH S029Q03 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S029Q03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S029Q03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S029Q03 nebo podrobné specifikace CDTECH S029Q03 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S029Q03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S029Q03"
- CDTECH S029Q03
- Datasheet S029Q03
- Obrázek S029Q03
- Cena S029Q03
- Distributor S029Q03

