Vítejte na stránkách LCD-Display.com |
čeština

Select Language

EnglishFrançaisGaeilgepolskiMagyarországБългарски езикItaliaKongeriketSuomilietuviųEesti Vabariiktiếng ViệtDanskčeštinaTürk diliíslenskaעִבְרִיתSvenskaภาษาไทยNederlandSlovenijaSlovenskáPortuguêsespañolMelayuHrvatskaDeutschromânescΕλλάδαසිංහල한국의MaoriPilipinoالعربيةAfrikaans
Cancel
horké ZnačkyVíce
KyoceraTIANMABOESAMSUNGCHIMEI INNOLUXCMOINNOLUXLG DisplaySHARPAUO

Zásady ochrany osobních údajů

1. Obsah webu Používejte LCD-Display.com

Webová stránka si vyhrazuje právo interpretovat obsah tohoto webu a obsah tohoto webu pouze pro vaše osobní použití. Obsah obsažený v oznámeních o autorských právech a jiných vlastnických oznámeních, měli byste být respektováni a kopie musí být zachována. Pokud obsah stránek bez správného prohlášení neznamená, že stránka nemá práva, neznamená to, že tato stránka neuplatňuje práva a měli byste respektovat zásadu dobré víry a legitimní zájmy obsahu pro legitimní použití. Nesmíte žádným způsobem upravovat, kopírovat, veřejně zobrazovat, publikovat nebo distribuovat takové materiály nebo je jinak používat k jakýmkoli veřejným nebo komerčním účelům. Zakažte kterýkoli z těchto materiálů pro jakékoli jiné webové stránky nebo jiné tiskové médium nebo síťové počítačové prostředí. Obsah na webu a úprava formy právní ochrany autorským právem, jakékoli neoprávněné použití může představovat autorská práva, ochranné známky a další zákonná práva. Pokud nepřijmete nebo nesplníte tyto podmínky, bude vaše oprávnění používat stránky automaticky ukončeno a musíte okamžitě zničit všechny stažené nebo tištěné materiály.

2. webová stránka pro šíření informací

LCDs-Display.com's Dostupnost obsahu na této stránce bez jakékoli záruky. Nezaručuje absolutní přesnost a úplnost. Místo v produktech, technologiích, programech, cenách a alokacích se může změnit bez předchozího upozornění. Obsah stránek může vypršet, LCD-Display.com Limited. Žádný závazek je aktualizovat. Zveřejněné informace mohou být ve vašem okolí, stále se nedaří získat produkt, proces nebo službu, můžete se obrátit na obchodní kontakty a distributory LCD-Display.com.

3. Uživatelské příspěvky

Kromě ustanovení o ochraně osobních údajů, která nejsou uvedena, zašlete nebo zveřejníte na webu nějaké materiály, nebo kontaktní informace (dále společně jen "informace") budou považovány za nedůvěrné a neprofesionální. Vaše užívání těchto stránek nesmí být v rozporu se zákony, předpisy a veřejnou mravností, nikoliv z poštovních zásilek ani zasíláním nezákonných, ohrožujících, ohavných, hanlivých, obscénních, pornografických nebo jiných nezákonných materiálů. Pokud mají lidé informační obsah a vliv, existují důkazy o varování nebo námitce k tomuto webu, neváhejte smazat zprávu nebo neomezené pozastavení informací webovým prohlížečem, aniž byste museli získat předchozí souhlas, žádnou povinnost zveřejnit oznámení, situaci je vážné, mohou být tyto stránky odebrány od uživatele.

4. Uživatel si vyměňuje obsah

LCDs-Display.com Vycházejte, abyste sledovali nebo posoudili, zda uživatelé odesílají nebo posílají zprávy nebo vzájemně komunikují informace v jakékoli oblasti odpovědnosti, včetně, ale nikoli výlučně, chatovacích místností, LCD displejů nebo diskuzních fór nebo jiných uživatelských fór. jakoukoli výměnu obsahu. LCDs-Display.com Obsah těchto výměn nepřebírá žádnou odpovědnost, bez ohledu na to, zda způsobují ohovárání, soukromí, obscénnost nebo jiné problémy. LCDs-Display.com Uchovávány, když nalezená smazat, považována za zneužívající, hanlivý, obscénní nebo jinak nevhodný obsah právo na informace.

5. Místo ke stažení softwaru, který chcete používat

Pokud si stáhnete software z používání softwaru, abyste dodrželi licenční smlouvu o softwaru, abyste uvedli všechny licenční podmínky softwaru. Pokud si přečtete a přijmete licenční smlouvu o softwaru dříve, než tato ustanovení nemohou stáhnout nebo nainstalovat software.

6. Odkazy na webové stránky třetích stran

Stránky odkazují na weby třetích stran pouze pro vaše pohodlí. Používáte-li tyto odkazy, opustíte web. LCDs-Display.com Nekontroloval žádné stránky třetích stran, tyto stránky a jejich obsah neovládá kontrolu, bez odpovědnosti. Pokud se rozhodnete pro přístup k jakýmkoli odkazům na stránky třetích stran, jejich možné důsledky a rizika nesou vaše vlastní.

7. Omezení odpovědnosti

LCDs-Display.com A její dodavatelé nebo třetí osoby nejsou zodpovědné za škody (včetně, ale bez omezení na ztráty zisků, ztráty dat nebo přerušení obchodů způsobené škody), zda je tato škoda způsobena užíváním, a stránky odkazují na jakékoli webové stránky nebo jakékoli informace obsažené v těchto webových stránkách a bez ohledu na to, zda mají tuto smlouvu, občanskoprávní delikt nebo jakýkoli jiný právní základ předem a toto bylo takové poškození může nastat poradenství. Pokud používáte tyto stránky jako důsledek informací nebo údajů nezbytných pro údržbu, opravu nebo opravu zařízení, měli byste si být vědomi, že jejich vlastní nesou veškeré náklady z nich vyplývající. LCDs-Display.com V případě následujících situací bez odpovědnosti: přenos informací poskytovatelem síťových služeb (LCDs-Display.com Limited a jeho pověřená osoba), jiný než iniciovaný; přenos informací, směrování, připojení a ukládání je zajištěn nezbytným automatickým technickým procesem, výběrem poskytovatele informační sítě; kromě dalších požadavků na automatickou odpověď poskytovatel služeb sítě nevybírá tyto poskytovatele informací a příjemce; poskytovatelem síťových služeb nebo zprostředkovatelem sítě nebo dočasným ukládáním informací kopie formuláře za normálních okolností nikdo jiný než zamýšlený příjemce neobdržel rezervovaný čas delší než určený příjemce, aby poskytl přístup k přenosu informací, směrování nebo připojením v přiměřené době; přes systémový nebo síťový přenos informačního obsahu neporušený.

8. Obecné zásady

LCDs-Display.com Tyto podmínky mohou kdykoli změnit. Chcete-li porozumět současným podmínkám, měli byste navštívit tuto stránku, protože tyto pojmy jsou s vámi úzce spjaty. Některá ustanovení těchto podmínek mohou být na některých stránkách nahrazena výslovně označenými právními oznámeními nebo pojmy.