S024HQ36NN

| panel Model | S024HQ36NN |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S024HQ36NN Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Kategorie systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Série | 2.4寸,240*320 |
| Klíčová slova Desc. | 2.4 inch, 350nits, 45PINS, Interface CPU/RGB |
| Třída produktů | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | Color TFT-LCD, Resistive Touch LCD, Capacitive Touch LCD |
| Panelové složení | LCM |
| Rozlišení | 240×320 |
| Poměr stran | 3:4 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivní oblast | 36.72 (W) × 48.96 (H) mm (A.A) |
| Rozměr obrysu | 42.72 (W) × 60.26 (H) mm |
| Max. Hloubka | 2.3 mm |
| LC Family | TN |
| Polarizér | Transmissive |
| Jas | 350 (Typ.) |
| kontrastní poměr | 350:1 (Typ.) |
| Úhel pohledu | 65/65/65/55 (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Barvy Částka | 16.7M |
| Typ podsvícení | WLED |
| Typ rozhraní | CPU/RGB |
| Rozbočovací kolíky | 45 Pins |
| Dotykový panel | Touch Optional |
| Provozní teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S024HQ36NN.
CDTECH S024HQ36NN jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S024HQ36NN nebo podrobné specifikace CDTECH S024HQ36NN nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S024HQ36NN na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S024HQ36NN jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S024HQ36NN nebo podrobné specifikace CDTECH S024HQ36NN nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S024HQ36NN na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S024HQ36NN"
- CDTECH S024HQ36NN
- Datasheet S024HQ36NN
- Obrázek S024HQ36NN
- Cena S024HQ36NN
- Distributor S024HQ36NN
