RGS11096064YW000

| panel Model | RGS11096064YW000 |
|---|---|
| panel Brand | RiTdisplay |
| descrition | PM-OLED ,1.1 inch, 96×64 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| RGS11096064YW000 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 23.49×15.65 mm |
| Obrys | 29×21×1.71 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 2000 : 1 (Min.) |
| Barvy displeje | Mono(Yellow) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 105Hz |
| Driver IC | TAB Built-in SSD1325 |
| Signální rozhraní | 8-bit 6800/8080 parallel, SPI , 31 pins |
| Vstupní napětí | 12/2.7V (Typ.)(VCC/VDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií RiTdisplay RGS11096064YW000.
RiTdisplay RGS11096064YW000 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list RiTdisplay RGS11096064YW000 nebo podrobné specifikace RiTdisplay RGS11096064YW000 nebo jiných LCD RiTdisplay, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora RiTdisplay RGS11096064YW000 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
RiTdisplay RGS11096064YW000 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list RiTdisplay RGS11096064YW000 nebo podrobné specifikace RiTdisplay RGS11096064YW000 nebo jiných LCD RiTdisplay, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora RiTdisplay RGS11096064YW000 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "RGS11096064YW000"
- RiTdisplay RGS11096064YW000
- Datasheet RGS11096064YW000
- Obrázek RGS11096064YW000
- Cena RGS11096064YW000
- Distributor RGS11096064YW000
