RGS11128036WR014

| panel Model | RGS11128036WR014 |
|---|---|
| panel Brand | RiTdisplay |
| descrition | PM-OLED ,1.1 inch, 128×36 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| RGS11128036WR014 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 26.86×7.54 mm |
| Obrys | 31×14.3×1.1 mm |
| Povrch | Without Polarizer |
| kontrastní poměr | 2000 : 1 (Min.) |
| Barvy displeje | Mono(White) (1-bit) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 105Hz |
| Driver IC | COG Built-in SPD0301 |
| Signální rozhraní | 8-bit 6800/8080 parallel, SPI, I²C , 24 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií RiTdisplay RGS11128036WR014.
RiTdisplay RGS11128036WR014 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list RiTdisplay RGS11128036WR014 nebo podrobné specifikace RiTdisplay RGS11128036WR014 nebo jiných LCD RiTdisplay, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora RiTdisplay RGS11128036WR014 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
RiTdisplay RGS11128036WR014 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list RiTdisplay RGS11128036WR014 nebo podrobné specifikace RiTdisplay RGS11128036WR014 nebo jiných LCD RiTdisplay, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora RiTdisplay RGS11128036WR014 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "RGS11128036WR014"
- RiTdisplay RGS11128036WR014
- Datasheet RGS11128036WR014
- Obrázek RGS11128036WR014
- Cena RGS11128036WR014
- Distributor RGS11128036WR014
