RGS10128064WR017

| panel Model | RGS10128064WR017 |
|---|---|
| panel Brand | RiTdisplay |
| descrition | PM-OLED ,0.96 inch, 128×64 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| RGS10128064WR017 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 21.74×10.86 mm |
| Obrys | 26.7×19.26×1.51 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 2000 : 1 (Min.) |
| Barvy displeje | Mono(White) (1-bit) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 105Hz |
| Driver IC | COG Built-in SSD1306Z2 |
| Signální rozhraní | 8-bit 6800/8080 parallel, SPI, I²C , 30 pins |
| Vstupní napětí | 12/2.8V (Typ.)(VCC/VDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií RiTdisplay RGS10128064WR017.
RiTdisplay RGS10128064WR017 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list RiTdisplay RGS10128064WR017 nebo podrobné specifikace RiTdisplay RGS10128064WR017 nebo jiných LCD RiTdisplay, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora RiTdisplay RGS10128064WR017 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
RiTdisplay RGS10128064WR017 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list RiTdisplay RGS10128064WR017 nebo podrobné specifikace RiTdisplay RGS10128064WR017 nebo jiných LCD RiTdisplay, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora RiTdisplay RGS10128064WR017 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "RGS10128064WR017"
- RiTdisplay RGS10128064WR017
- Datasheet RGS10128064WR017
- Obrázek RGS10128064WR017
- Cena RGS10128064WR017
- Distributor RGS10128064WR017

