RGS11096096FR006

| panel Model | RGS11096096FR006 |
|---|---|
| panel Brand | RiTdisplay |
| descrition | PM-OLED ,1.1 inch, 96×96 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| RGS11096096FR006 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 20.135×20.14 mm |
| Obrys | 27×30.1×1.31 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 2000 : 1 (Min.) |
| Barvy displeje | 65K |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 105Hz |
| Driver IC | COG Built-in SEPS114A |
| Signální rozhraní | 8-bit 6800/8080 parallel, 4-wire SPI , 34 pins |
| Vstupní napětí | 15/2.8V (Typ.)(VCC/VDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií RiTdisplay RGS11096096FR006.
RiTdisplay RGS11096096FR006 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list RiTdisplay RGS11096096FR006 nebo podrobné specifikace RiTdisplay RGS11096096FR006 nebo jiných LCD RiTdisplay, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora RiTdisplay RGS11096096FR006 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
RiTdisplay RGS11096096FR006 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list RiTdisplay RGS11096096FR006 nebo podrobné specifikace RiTdisplay RGS11096096FR006 nebo jiných LCD RiTdisplay, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora RiTdisplay RGS11096096FR006 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "RGS11096096FR006"
- RiTdisplay RGS11096096FR006
- Datasheet RGS11096096FR006
- Obrázek RGS11096096FR006
- Cena RGS11096096FR006
- Distributor RGS11096096FR006
