RGS10128064WR032

| panel Model | RGS10128064WR032 |
|---|---|
| panel Brand | RiTdisplay |
| descrition | PM-OLED ,0.96 inch, 128×64 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| RGS10128064WR032 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Rozlišení | 128×64 |
| Oblast zobrazení | 21.74(W)×10.86(H) mm |
| Velikost obrysu | 26.7(W)×19.26(H) ×1.51(D) mm |
| Jas | 80 cd/m² (Typ.) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.) |
| Nejlepší pohled na | Symmetry |
| Barvy displeje | Mono(White) |
| Frekvence | 105Hz |
| Hmotnost | 1.43±0.14g |
| Formát pixelů | Rectangle |
| Otevření obruby | 23.74(W)×12.86(H) mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 2000:1 (Min.) (TM) |
| Zobrazovací mód | - |
| Doba odezvy | 0.01 (Typ.) |
| Typ lampy | self , 24K hours |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Driver IC | COG Built-in SSD1306BZ |
| Signální rozhraní | 8-bit 6800/8080 parallel, 3/4-wire SPI, I²C , 30 pins , FPC |
| Vstupní napětí | 3.6/7.5V (Typ.)(VBAT/VCC) |
| životní prostředí | Operating Temp.: -40 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -40 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií RiTdisplay RGS10128064WR032.
RiTdisplay RGS10128064WR032 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list RiTdisplay RGS10128064WR032 nebo podrobné specifikace RiTdisplay RGS10128064WR032 nebo jiných LCD RiTdisplay, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora RiTdisplay RGS10128064WR032 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
RiTdisplay RGS10128064WR032 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list RiTdisplay RGS10128064WR032 nebo podrobné specifikace RiTdisplay RGS10128064WR032 nebo jiných LCD RiTdisplay, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora RiTdisplay RGS10128064WR032 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "RGS10128064WR032"
- RiTdisplay RGS10128064WR032
- Datasheet RGS10128064WR032
- Obrázek RGS10128064WR032
- Cena RGS10128064WR032
- Distributor RGS10128064WR032

