RGS11096096FR013

| panel Model | RGS11096096FR013 |
|---|---|
| panel Brand | RiTdisplay |
| descrition | PM-OLED ,1.1 inch, 96×96 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| RGS11096096FR013 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Rozlišení | 96(RGB)×96 |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Oblast zobrazení | 20.135(W)×20.14(H) mm |
| Otevření obruby | 22.135(W)×21.94(H) mm |
| Velikost obrysu | 25.8(W)×30.1(H) ×1.327(D) mm |
| Povrch | Antiglare |
| Jas | 80 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 2000:1 (Min.) (TM) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.) |
| Zobrazovací mód | - |
| Nejlepší pohled na | Symmetry |
| Doba odezvy | 0.01 (Typ.) |
| Barvy displeje | 65K/262K 66% (CIE1931) |
| Typ lampy | self , 13K hours |
| Frekvence | 105Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Driver IC | COG Built-in SSD1351Z |
| Hmotnost panelu | 1.89g (Typ.) |
| Signální rozhraní | CPU/SPI , 34 pins , FPC |
| Vstupní napětí | 15/2.8/1.8V (Typ.)(VCC/VDI/VDDIO) |
| životní prostředí | Operating Temp.: -40 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -40 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií RiTdisplay RGS11096096FR013.
RiTdisplay RGS11096096FR013 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list RiTdisplay RGS11096096FR013 nebo podrobné specifikace RiTdisplay RGS11096096FR013 nebo jiných LCD RiTdisplay, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora RiTdisplay RGS11096096FR013 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
RiTdisplay RGS11096096FR013 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list RiTdisplay RGS11096096FR013 nebo podrobné specifikace RiTdisplay RGS11096096FR013 nebo jiných LCD RiTdisplay, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora RiTdisplay RGS11096096FR013 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "RGS11096096FR013"
- RiTdisplay RGS11096096FR013
- Datasheet RGS11096096FR013
- Obrázek RGS11096096FR013
- Cena RGS11096096FR013
- Distributor RGS11096096FR013
