Přehled
Specifikace
RGS11096064YW000

RGS11096064YW000 Základní informace
| panel Model | RGS11096064YW000 |
|---|---|
| panel Brand | RiTdisplay |
| descrition | PM-OLED ,1.1 inch, 96×64 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| RGS11096064YW000 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | P19601 |
| Provozní teplota | -40 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -40 ~ 85 °C |
RGS11096064YW000 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 96×64 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | Rectangle |
| Hustota pixelů | 103 PPI |
| Poměr stran | 15:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.245×0.245 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.245×0.245 mm (H×V) |
| Hmotnost | 2.15g (Typ.) |
| Povrch | Antiglare |
| Aktivní oblast | 23.49×15.65 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 25.49×17.65 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 29×21 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.61±0.1 mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
RGS11096064YW000 optické vlastnosti
| Jas | 100 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| kontrastní poměr | 2000 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | Mono(Yellow) () |
| Doba odezvy | 0.01 (Typ.) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Sluneční světlo čitelné | N |
RGS11096064YW000 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 105Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Celková spotřeba energie | 108/132mW (Typ./Max.) |
| Driver IC | TAB Built-in SSD1325 |
| Metoda řízení | Duty: 1/64 |
RGS11096064YW000 podsvícení System
| Typ lampy | self |
|---|---|
| Doba životnosti lampy | 40K(Min.) (Hours) |
RGS11096064YW000 rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU/SPI |
|---|---|
| Třída signálu | 8-bit 6800/8080 parallel, SPI |
| Vstupní napětí pro panel | 12/2.7V (Typ.)(VCC/VDD) |
| Vstupní proud pro panel | 0.7mA (Typ.)(ICC) |
| Typ rozhraní | FPC |
