TCG084VGLAAAFA-AA00

| panel Model | TCG084VGLAAAFA-AA00 |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TCG084VGLAAAFA-AA00 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White |
| Aktivní oblast | 170.88×128.16 mm |
| Obrys | 199.5×147.4×11.55 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (2H) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 49% |
| Doba odezvy | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA00.
Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA00 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA00 nebo podrobné specifikace Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA00 nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA00 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA00 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA00 nebo podrobné specifikace Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA00 nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA00 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TCG084VGLAAAFA-AA00"
- Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA00
- Datasheet TCG084VGLAAAFA-AA00
- Obrázek TCG084VGLAAAFA-AA00
- Cena TCG084VGLAAAFA-AA00
- Distributor TCG084VGLAAAFA-AA00

