TCG084SVLPAANN-AN21-S

| panel Model | TCG084SVLPAANN-AN21-S |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TCG084SVLPAANN-AN21-S Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Formát pixelů | 800(RGB)×600 [SVGA] |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní oblast | 170.4(H)×127.8(V) mm |
| Dim. | 199.5(H)×147.4(V) ×9.5(D) mm |
| Oblast rámu | 174.4(H)×131.8(V) mm |
| Léčba | Antiglare |
| Luminance | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Zobrazit směr | 6 o'clock |
| Doba odezvy | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Pracovní režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Podpora barvy | 262K/16.2M |
| Zdroj světla | WLED , 50K hours , W/O Driver |
| Snímková frekvence | 60Hz |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhraní | 20 pins LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector |
| Zdroj napájení | 3.3V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Kyocera TCG084SVLPAANN-AN21-S.
Kyocera TCG084SVLPAANN-AN21-S jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera TCG084SVLPAANN-AN21-S nebo podrobné specifikace Kyocera TCG084SVLPAANN-AN21-S nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera TCG084SVLPAANN-AN21-S na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG084SVLPAANN-AN21-S jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera TCG084SVLPAANN-AN21-S nebo podrobné specifikace Kyocera TCG084SVLPAANN-AN21-S nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera TCG084SVLPAANN-AN21-S na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TCG084SVLPAANN-AN21-S"
- Kyocera TCG084SVLPAANN-AN21-S
- Datasheet TCG084SVLPAANN-AN21-S
- Obrázek TCG084SVLPAANN-AN21-S
- Cena TCG084SVLPAANN-AN21-S
- Distributor TCG084SVLPAANN-AN21-S

