TCG084SVLPAANN-AN30

| panel Model | TCG084SVLPAANN-AN30 |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TCG084SVLPAANN-AN30 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 170.4×127.8 mm |
| Obrys | 199.5×147.4×9.5 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) |
| Doba odezvy | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Kyocera TCG084SVLPAANN-AN30.
Kyocera TCG084SVLPAANN-AN30 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera TCG084SVLPAANN-AN30 nebo podrobné specifikace Kyocera TCG084SVLPAANN-AN30 nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera TCG084SVLPAANN-AN30 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG084SVLPAANN-AN30 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera TCG084SVLPAANN-AN30 nebo podrobné specifikace Kyocera TCG084SVLPAANN-AN30 nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera TCG084SVLPAANN-AN30 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TCG084SVLPAANN-AN30"
- Kyocera TCG084SVLPAANN-AN30
- Datasheet TCG084SVLPAANN-AN30
- Obrázek TCG084SVLPAANN-AN30
- Cena TCG084SVLPAANN-AN30
- Distributor TCG084SVLPAANN-AN30

