TCG084SVLQEPNN-AN40

| panel Model | TCG084SVLQEPNN-AN40 |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TCG084SVLQEPNN-AN40 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Rozlišení | 800(RGB)×600 , SVGA |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Oblast zobrazení | 170.4(W)×127.8(H) mm |
| Otevření obruby | 173.9(W)×131.9(H) mm |
| Velikost obrysu | 199.5(W)×149(H) ×12(D) mm |
| Povrch | Antiglare |
| Jas | 1200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 750:1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Zobrazovací mód | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Nejlepší pohled na | Symmetry |
| Doba odezvy | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Barvy displeje | 16.2M 51% (CIE1931) |
| Typ lampy | 6S4P WLED , 70K hours , With LED Driver |
| Frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Hmotnost panelu | 365g (Typ.) |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins , Connector |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temp.: -30 ~ 80 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Kyocera TCG084SVLQEPNN-AN40.
Kyocera TCG084SVLQEPNN-AN40 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera TCG084SVLQEPNN-AN40 nebo podrobné specifikace Kyocera TCG084SVLQEPNN-AN40 nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera TCG084SVLQEPNN-AN40 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG084SVLQEPNN-AN40 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera TCG084SVLQEPNN-AN40 nebo podrobné specifikace Kyocera TCG084SVLQEPNN-AN40 nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera TCG084SVLQEPNN-AN40 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TCG084SVLQEPNN-AN40"
- Kyocera TCG084SVLQEPNN-AN40
- Datasheet TCG084SVLQEPNN-AN40
- Obrázek TCG084SVLQEPNN-AN40
- Cena TCG084SVLQEPNN-AN40
- Distributor TCG084SVLQEPNN-AN40

