Přehled
Specifikace
TCG084VGLAAAFA-AA00

TCG084VGLAAAFA-AA00 Základní informace
| panel Model | TCG084VGLAAAFA-AA00 |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TCG084VGLAAAFA-AA00 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
TCG084VGLAAAFA-AA00 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 95 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.089×0.267 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.267×0.267 mm (H×V) |
| Hmotnost | 400g |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Aktivní oblast | 170.88×128.16 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 174.4×131.8 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 199.5×147.4 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 10.8/11.55 (Typ./Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (8-Φ3.4) on left, right bezel |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Embeded (4-wire Resistive) |
TCG084VGLAAAFA-AA00 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White |
|---|---|
| Jas | 360 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 49% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.305; Wy:0.315 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
TCG084VGLAAAFA-AA00 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
TCG084VGLAAAFA-AA00 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Doba životnosti lampy | 100K(Typ.) (Hours) |
| Napětí lampy | 21.0/24.7V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 60mA (Typ.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
TCG084VGLAAAFA-AA00 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 160/240mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | Kyocera Elco - 04-6240-040-023-846+, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
