T-51513D104J-LW-A-ANN
| panel Model | T-51513D104J-LW-A-ANN |
|---|---|
| panel Brand | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T-51513D104J-LW-A-ANN Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 211.2×158.4 mm |
| Obrys | 230×180.2×10 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN.
OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN nebo podrobné specifikace OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN nebo jiných LCD OPTREX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN nebo podrobné specifikace OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN nebo jiných LCD OPTREX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "T-51513D104J-LW-A-ANN"
- OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN
- Datasheet T-51513D104J-LW-A-ANN
- Obrázek T-51513D104J-LW-A-ANN
- Cena T-51513D104J-LW-A-ANN
- Distributor T-51513D104J-LW-A-ANN

