T-51513D104J-FW-A-AKN
| panel Model | T-51513D104J-FW-A-AKN |
|---|---|
| panel Brand | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T-51513D104J-FW-A-AKN Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 211.2×158.4 mm |
| Obrys | 243×181.6×12.7 mm |
| Povrch | Hard coating (2H), Antireflection |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/70/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signální rozhraní | CMOS (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií OPTREX T-51513D104J-FW-A-AKN.
OPTREX T-51513D104J-FW-A-AKN jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list OPTREX T-51513D104J-FW-A-AKN nebo podrobné specifikace OPTREX T-51513D104J-FW-A-AKN nebo jiných LCD OPTREX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora OPTREX T-51513D104J-FW-A-AKN na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51513D104J-FW-A-AKN jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list OPTREX T-51513D104J-FW-A-AKN nebo podrobné specifikace OPTREX T-51513D104J-FW-A-AKN nebo jiných LCD OPTREX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora OPTREX T-51513D104J-FW-A-AKN na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "T-51513D104J-FW-A-AKN"
- OPTREX T-51513D104J-FW-A-AKN
- Datasheet T-51513D104J-FW-A-AKN
- Obrázek T-51513D104J-FW-A-AKN
- Cena T-51513D104J-FW-A-AKN
- Distributor T-51513D104J-FW-A-AKN

