T-51512D121J-FW-A-AFN
| panel Model | T-51512D121J-FW-A-AFN |
|---|---|
| panel Brand | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T-51512D121J-FW-A-AFN Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 246×184.5 mm |
| Obrys | 280×210×12.5 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/45/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signální rozhraní | CMOS (1 ch, 6-bit) , 41 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií OPTREX T-51512D121J-FW-A-AFN.
OPTREX T-51512D121J-FW-A-AFN jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list OPTREX T-51512D121J-FW-A-AFN nebo podrobné specifikace OPTREX T-51512D121J-FW-A-AFN nebo jiných LCD OPTREX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora OPTREX T-51512D121J-FW-A-AFN na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51512D121J-FW-A-AFN jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list OPTREX T-51512D121J-FW-A-AFN nebo podrobné specifikace OPTREX T-51512D121J-FW-A-AFN nebo jiných LCD OPTREX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora OPTREX T-51512D121J-FW-A-AFN na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "T-51512D121J-FW-A-AFN"
- OPTREX T-51512D121J-FW-A-AFN
- Datasheet T-51512D121J-FW-A-AFN
- Obrázek T-51512D121J-FW-A-AFN
- Cena T-51512D121J-FW-A-AFN
- Distributor T-51512D121J-FW-A-AFN

