T-51446L050J-FW-P-AB
| panel Model | T-51446L050J-FW-P-AB |
|---|---|
| panel Brand | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T-51446L050J-FW-P-AB Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 102.72×74.53 mm |
| Obrys | 127.4×92.8×13.4 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 150:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | Full color |
| Doba odezvy | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 55/55/35/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signální rozhraní | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) , 20 pins |
| Vstupní napětí | 5/517/-15V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB.
OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB nebo podrobné specifikace OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB nebo jiných LCD OPTREX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB nebo podrobné specifikace OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB nebo jiných LCD OPTREX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "T-51446L050J-FW-P-AB"
- OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB
- Datasheet T-51446L050J-FW-P-AB
- Obrázek T-51446L050J-FW-P-AB
- Cena T-51446L050J-FW-P-AB
- Distributor T-51446L050J-FW-P-AB

