Přehled
Specifikace
T-51446L050J-FW-P-AB
T-51446L050J-FW-P-AB Základní informace
| panel Model | T-51446L050J-FW-P-AB |
|---|---|
| panel Brand | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T-51446L050J-FW-P-AB Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
| Poznámky | Compatible with NTSC & PAL system |
T-51446L050J-FW-P-AB Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 320(RGB)×234 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 79 PPI |
| Poměr stran | 7:5 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.1070×0.3185 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.3210×0.3185 mm (H×V) |
| Hmotnost | 160±10g |
| Aktivní oblast | 102.72×74.53 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 107.0×79.0 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 127.4×92.8 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 12.9±0.5 mm |
| Otvory a konzoly | Rear mounting holes (4-Φ2.3) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
T-51446L050J-FW-P-AB optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 150 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | Full color () |
| Doba odezvy | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 55/55/35/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 12 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.300; Wy:0.350 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
T-51446L050J-FW-P-AB elektronika Feature
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Časový řadič (T-CON) | Embedded T-CON |
T-51446L050J-FW-P-AB podsvícení System
| Typ lampy | CCFL |
|---|---|
| Výška lampy | 1 pcs |
| Doba životnosti lampy | 10K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 430±43V |
| Proud lampy | 5.5/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Provozní frekvence lampy | 40/43/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Napětí při spuštění lampy | 345/520V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Spotřeba energie lampy | 2.58/3.07W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
T-51446L050J-FW-P-AB rozhraní signál
| Kategorie signálů | Analog |
|---|---|
| Třída signálu | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) |
| Vstupní napětí pro panel | 5/517/-15V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL) |
| Vstupní proud pro panel | 30.95/1.08/0.08/-14.57mA (Typ.)(ICC/IDD/IGH/IGL) |
| Spotřeba energie na panelu | 0.38/0.49W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | molex - 52271-2090, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
