T-51440GL070H-FW-AF
| panel Model | T-51440GL070H-FW-AF |
|---|---|
| panel Brand | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T-51440GL070H-FW-AF Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 154.08×87.048 mm |
| Obrys | 164.9×101.9 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 150:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | Full color |
| Doba odezvy | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/30/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signální rozhraní | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií OPTREX T-51440GL070H-FW-AF.
OPTREX T-51440GL070H-FW-AF jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list OPTREX T-51440GL070H-FW-AF nebo podrobné specifikace OPTREX T-51440GL070H-FW-AF nebo jiných LCD OPTREX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora OPTREX T-51440GL070H-FW-AF na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51440GL070H-FW-AF jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list OPTREX T-51440GL070H-FW-AF nebo podrobné specifikace OPTREX T-51440GL070H-FW-AF nebo jiných LCD OPTREX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora OPTREX T-51440GL070H-FW-AF na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "T-51440GL070H-FW-AF"
- OPTREX T-51440GL070H-FW-AF
- Datasheet T-51440GL070H-FW-AF
- Obrázek T-51440GL070H-FW-AF
- Cena T-51440GL070H-FW-AF
- Distributor T-51440GL070H-FW-AF

