Přehled
Specifikace
T-51440GL070H-FW-AF
T-51440GL070H-FW-AF Základní informace
| panel Model | T-51440GL070H-FW-AF |
|---|---|
| panel Brand | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T-51440GL070H-FW-AF Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -30 ~ 75 °C |
| Skladovací teplota | -40 ~ 85 °C |
T-51440GL070H-FW-AF Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 480(RGB)×234 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 76 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.107×0.372 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.321×0.372 mm (H×V) |
| Hmotnost | 300g (Max.) |
| Aktivní oblast | 154.08×87.048 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 164.9×101.9 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 23.1 mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
T-51440GL070H-FW-AF optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 150 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | Full color () |
| Doba odezvy | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/30/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.350; Wy:0.365 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
T-51440GL070H-FW-AF elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
| Časový řadič (T-CON) | Need external T-CON |
T-51440GL070H-FW-AF podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | CCFL |
| Výška lampy | 1 pcs |
| Doba životnosti lampy | 20K(Min.) (Hours) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | 4.2W (Typ.) |
T-51440GL070H-FW-AF rozhraní signál
| Kategorie signálů | Analog |
|---|---|
| Třída signálu | TFT Specific Analog RGB |
| Vstupní napětí pro panel | 12.0V (Typ.) |
| Spotřeba energie na panelu | 2.4W (Typ.) |
