T-51570GD022J-MLW-AGN
| panel Model | T-51570GD022J-MLW-AGN |
|---|---|
| panel Brand | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T-51570GD022J-MLW-AGN Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transflective |
| Aktivní oblast | 34.848×43.56 mm |
| Obrys | 40.8×55 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 100:1 (Typ.)(Transmissive) 20:1 (Typ.)(Reflective) |
| Barvy displeje | |
| Doba odezvy | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | |
| Typ lampy | 4S1P WLED |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 40 pins |
| Vstupní napětí | 2.8V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN.
OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN nebo podrobné specifikace OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN nebo jiných LCD OPTREX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN nebo podrobné specifikace OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN nebo jiných LCD OPTREX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "T-51570GD022J-MLW-AGN"
- OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN
- Datasheet T-51570GD022J-MLW-AGN
- Obrázek T-51570GD022J-MLW-AGN
- Cena T-51570GD022J-MLW-AGN
- Distributor T-51570GD022J-MLW-AGN

