Přehled
Specifikace
T-51570GD022J-MLW-AGN
T-51570GD022J-MLW-AGN Základní informace
| panel Model | T-51570GD022J-MLW-AGN |
|---|---|
| panel Brand | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T-51570GD022J-MLW-AGN Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
T-51570GD022J-MLW-AGN Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 176(RGB)×220 (QCIF+) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 128 PPI |
| Poměr stran | 4:5 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Hmotnost | 13.7g (Max.) |
| Aktivní oblast | 34.848×43.56 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 40.8×55 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.6 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
T-51570GD022J-MLW-AGN optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transflective |
|---|---|
| Jas | 120 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 20:1 (Typ.) (Reflective) |
| Doba odezvy | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.323; Wy:0.350 |
| Bílá variace | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Reflexní poměr | 18% (Typ.) |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
T-51570GD022J-MLW-AGN elektronika Feature
| Zpětné skenování | No |
|---|---|
| Driver IC | Built-in IS2100 + IS2200 |
T-51570GD022J-MLW-AGN podsvícení System
| Typ lampy | WLED |
|---|---|
| Výška lampy | 4S1P |
| Tvar lampy | 1 string |
| Napětí lampy | 13.2/14.8V (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
T-51570GD022J-MLW-AGN rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI |
| Vstupní napětí pro panel | 2.8V (Typ.)(VCC) |
| Napětí pro signály na displeji | VSS≤VIL≤0.2VCC; 0.8VCC≤VIH≤VCC |
| Typ rozhraní | FPC |
