Přehled
Specifikace
T-51513D104J-LW-A-ANN
T-51513D104J-LW-A-ANN Základní informace
| panel Model | T-51513D104J-LW-A-ANN |
|---|---|
| panel Brand | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T-51513D104J-LW-A-ANN Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | AA104SJ02 |
| Provozní teplota | -30 ~ 80 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
T-51513D104J-LW-A-ANN Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 96 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Hmotnost | 450g (Typ.) |
| Aktivní oblast | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 230×180.2 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 9.5±0.5 mm |
| Otvory a konzoly | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
T-51513D104J-LW-A-ANN optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 600 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) |
| Barevný gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Sluneční světlo čitelné | N |
T-51513D104J-LW-A-ANN elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (180°) |
| Celková spotřeba energie | 7.6W (Typ.) |
T-51513D104J-LW-A-ANN podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Doba životnosti lampy | 100K(Typ.) (Hours) |
| Deska řidiče lampy | 12.0V (Typ.) |
T-51513D104J-LW-A-ANN rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
