GPM993A0

| panel Model | GPM993A0 |
|---|---|
| panel Brand | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| GPM993A0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 30.6×40.8 mm |
| Obrys | 33.6×47.7 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K/16.7M , CIE1931 46% |
| Doba odezvy | 20/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 20/50/40/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Built-in S6D04H0X02-B0C1 |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Giantplus GPM993A0.
Giantplus GPM993A0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPM993A0 nebo podrobné specifikace Giantplus GPM993A0 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPM993A0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPM993A0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPM993A0 nebo podrobné specifikace Giantplus GPM993A0 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPM993A0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "GPM993A0"
- Giantplus GPM993A0
- Datasheet GPM993A0
- Obrázek GPM993A0
- Cena GPM993A0
- Distributor GPM993A0

