GPM662B0

| panel Model | GPM662B0 |
|---|---|
| panel Brand | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| GPM662B0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Formát pixelů | 240(RGB)×320 [QVGA] |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní oblast | 36.72(H)×48.96(V) mm |
| Dim. | 43.5(H)×60.2(V) ×4.15(D) mm |
| Luminance | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 200:1 (Typ.) (TM) |
| Zobrazit směr | 12 o'clock |
| Doba odezvy | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 75/75/75/45 (Typ.)(CR≥10) |
| Pracovní režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Podpora barvy | 262K 70% (CIE1931) |
| Zdroj světla | WLED [1S4P] , W/O Driver |
| Snímková frekvence | - |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhraní | 39 pins CPU , FPC |
| Zdroj napájení | 2.8V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Giantplus GPM662B0.
Giantplus GPM662B0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPM662B0 nebo podrobné specifikace Giantplus GPM662B0 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPM662B0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPM662B0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPM662B0 nebo podrobné specifikace Giantplus GPM662B0 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPM662B0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "GPM662B0"
- Giantplus GPM662B0
- Datasheet GPM662B0
- Obrázek GPM662B0
- Cena GPM662B0
- Distributor GPM662B0

