GPM662C0

| panel Model | GPM662C0 |
|---|---|
| panel Brand | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| GPM662C0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Rozlišení | 240(RGB)×320 , QVGA |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Oblast zobrazení | 36.72(W)×48.96(H) mm |
| Otevření obruby | - |
| Velikost obrysu | 43.5(W)×60.2(H) ×4.15(D) mm |
| Povrch | - |
| Jas | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 200:1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 75/75/75/45 (Typ.)(CR≥10) |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Nejlepší pohled na | 12 o'clock |
| Doba odezvy | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Barvy displeje | 262K 70% (CIE1931) |
| Typ lampy | 1S4P WLED , Without Driver |
| Frekvence | - |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Hmotnost panelu | - |
| Signální rozhraní | 16-bit 8080 parallel , 33 pins , FPC |
| Vstupní napětí | 2.8V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Giantplus GPM662C0.
Giantplus GPM662C0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPM662C0 nebo podrobné specifikace Giantplus GPM662C0 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPM662C0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPM662C0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPM662C0 nebo podrobné specifikace Giantplus GPM662C0 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPM662C0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "GPM662C0"
- Giantplus GPM662C0
- Datasheet GPM662C0
- Obrázek GPM662C0
- Cena GPM662C0
- Distributor GPM662C0

