GPM691A0

| panel Model | GPM691A0 |
|---|---|
| panel Brand | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 176×220 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| GPM691A0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Počet pixelů | 176(RGB)×220 (QCIF+) |
| Uspořádání | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní plocha (mm) | 31.68 × 39.6 (H×V) |
| Obrys (mm) | 38.5 × 52.45 × 2.8 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Léčba | Antiglare, Hard coating |
| Úhel pohledu | - |
| Odezva | 40 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Dobrý pohled na | 12 o'clock |
| Pracovní režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Barevná hloubka | 262K |
| Podsvícení | 1S3P WLED , No Driver |
| Hmotnost | - |
| Obnovovací frekvence | - |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | CPU , FPC , 25 pins |
| Napájecí zdroj | 2.8V (Typ.) |
| Max. Hodnocení | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Giantplus GPM691A0.
Giantplus GPM691A0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPM691A0 nebo podrobné specifikace Giantplus GPM691A0 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPM691A0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPM691A0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPM691A0 nebo podrobné specifikace Giantplus GPM691A0 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPM691A0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "GPM691A0"
- Giantplus GPM691A0
- Datasheet GPM691A0
- Obrázek GPM691A0
- Cena GPM691A0
- Distributor GPM691A0

