GPM694A0

| panel Model | GPM694A0 |
|---|---|
| panel Brand | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.1 inch, 176×220 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| GPM694A0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Formát pixelů | 176(RGB)×220 [QCIF+] |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní oblast | 32.208(H)×43.34(V) mm |
| Dim. | 38.5(H)×54.4(V) ×3.7(D) mm |
| Luminance | 185 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 250:1 (Typ.) (TM) |
| Zobrazit směr | 12 o'clock |
| Doba odezvy | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) |
| Pracovní režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Podpora barvy | 262K 70% (CIE1931) |
| Zdroj světla | WLED [4S1P] , W/O Driver |
| Hmotnost | - |
| Snímková frekvence | - |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhraní | 19 pins 8-bit 8080 parallel , FPC |
| Zdroj napájení | 2.8V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Giantplus GPM694A0.
Giantplus GPM694A0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPM694A0 nebo podrobné specifikace Giantplus GPM694A0 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPM694A0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPM694A0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPM694A0 nebo podrobné specifikace Giantplus GPM694A0 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPM694A0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "GPM694A0"
- Giantplus GPM694A0
- Datasheet GPM694A0
- Obrázek GPM694A0
- Cena GPM694A0
- Distributor GPM694A0

