DLC1040ABG-3
| panel Model | DLC1040ABG-3 |
|---|---|
| panel Brand | DLC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| DLC1040ABG-3 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 211.2×158.4 mm |
| Obrys | 236×176.9×5.9 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 53% |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií DLC DLC1040ABG-3.
DLC DLC1040ABG-3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list DLC DLC1040ABG-3 nebo podrobné specifikace DLC DLC1040ABG-3 nebo jiných LCD DLC, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora DLC DLC1040ABG-3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
DLC DLC1040ABG-3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list DLC DLC1040ABG-3 nebo podrobné specifikace DLC DLC1040ABG-3 nebo jiných LCD DLC, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora DLC DLC1040ABG-3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "DLC1040ABG-3"
- DLC DLC1040ABG-3
- Datasheet DLC1040ABG-3
- Obrázek DLC1040ABG-3
- Cena DLC1040ABG-3
- Distributor DLC1040ABG-3
