Přehled
Specifikace
DLC1040ABG-3
DLC1040ABG-3 Základní informace
| panel Model | DLC1040ABG-3 |
|---|---|
| panel Brand | DLC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| DLC1040ABG-3 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
DLC1040ABG-3 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 96 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 215.6×162.0 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 236×176.9 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 5.60±0.30 mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (4-Φ2.5, 2-R1.25) on left, right bezel |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
DLC1040ABG-3 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 1000 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 53% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 12 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.299; Wy:0.339 |
| Bílá variace | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
DLC1040ABG-3 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
DLC1040ABG-3 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type (Top side) |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Tvar lampy | Array |
| Doba životnosti lampy | 25K(Typ.) (Hours) |
| Napětí lampy | 27/29V (Min./Max.) |
| Proud lampy | 120mA (Typ.) |
| Spotřeba energie lampy | 2.5W (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
DLC1040ABG-3 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 480mA (Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | HRS - DF19K-20P-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
