DLC1210BBG-2
| panel Model | DLC1210BBG-2 |
|---|---|
| panel Brand | DLC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| DLC1210BBG-2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 246×184.5 mm |
| Obrys | 279×209×9.3 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) , CIE1931 55% |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/65/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií DLC DLC1210BBG-2.
DLC DLC1210BBG-2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list DLC DLC1210BBG-2 nebo podrobné specifikace DLC DLC1210BBG-2 nebo jiných LCD DLC, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora DLC DLC1210BBG-2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
DLC DLC1210BBG-2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list DLC DLC1210BBG-2 nebo podrobné specifikace DLC DLC1210BBG-2 nebo jiných LCD DLC, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora DLC DLC1210BBG-2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "DLC1210BBG-2"
- DLC DLC1210BBG-2
- Datasheet DLC1210BBG-2
- Obrázek DLC1210BBG-2
- Cena DLC1210BBG-2
- Distributor DLC1210BBG-2
