DLC0800AIG-2
| panel Model | DLC0800AIG-2 |
|---|---|
| panel Brand | DLC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| DLC0800AIG-2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 176.64×99.36 mm |
| Obrys | 192.8×116.9×6.7 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 65Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií DLC DLC0800AIG-2.
DLC DLC0800AIG-2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list DLC DLC0800AIG-2 nebo podrobné specifikace DLC DLC0800AIG-2 nebo jiných LCD DLC, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora DLC DLC0800AIG-2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
DLC DLC0800AIG-2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list DLC DLC0800AIG-2 nebo podrobné specifikace DLC DLC0800AIG-2 nebo jiných LCD DLC, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora DLC DLC0800AIG-2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "DLC0800AIG-2"
- DLC DLC0800AIG-2
- Datasheet DLC0800AIG-2
- Obrázek DLC0800AIG-2
- Cena DLC0800AIG-2
- Distributor DLC0800AIG-2
