DLC0900DIG-1
| panel Model | DLC0900DIG-1 |
|---|---|
| panel Brand | DLC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| DLC0900DIG-1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 198×111.78 mm |
| Obrys | 210.7×126.4×5.7 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + Dithering) , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | TTL (1 ch, 6/8-bit) , 50 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/10.4/17.0/-5.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií DLC DLC0900DIG-1.
DLC DLC0900DIG-1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list DLC DLC0900DIG-1 nebo podrobné specifikace DLC DLC0900DIG-1 nebo jiných LCD DLC, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora DLC DLC0900DIG-1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
DLC DLC0900DIG-1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list DLC DLC0900DIG-1 nebo podrobné specifikace DLC DLC0900DIG-1 nebo jiných LCD DLC, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora DLC DLC0900DIG-1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "DLC0900DIG-1"
- DLC DLC0900DIG-1
- Datasheet DLC0900DIG-1
- Obrázek DLC0900DIG-1
- Cena DLC0900DIG-1
- Distributor DLC0900DIG-1
