Přehled
Specifikace
DLC0800AIG-2
DLC0800AIG-2 Základní informace
| panel Model | DLC0800AIG-2 |
|---|---|
| panel Brand | DLC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| DLC0800AIG-2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -30 ~ 85 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 85 °C |
DLC0800AIG-2 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 116 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0736×0.2070 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2070×0.2070 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Aktivní oblast | 176.64×99.36 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 180.1×103.4 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 192.8×116.9 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 6.4±0.3 mm |
| Otvory a konzoly | Without |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
DLC0800AIG-2 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 1000 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 1 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Bílá variace | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
DLC0800AIG-2 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 65Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
DLC0800AIG-2 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Doba životnosti lampy | 25K(Typ.) (Hours) |
| Napětí lampy | 27.0/29.0V (Min./Max.) |
| Proud lampy | 110mA (Typ.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
DLC0800AIG-2 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Vstupní proud pro panel | 4/20/0.2/0.2mA (Typ.)(DIDD/AIDD/IGH/IGL) |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Typ rozhraní | FPC |
