B140XTT01.2

| panel Model | B140XTT01.2 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| B140XTT01.2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 309.399×173.952 mm |
| Obrys | 326.18×205.1×3.95 mm |
| Tvar tvaru | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Doba odezvy | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | eDP (1 Lane) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO B140XTT01.2.
AUO B140XTT01.2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B140XTT01.2 nebo podrobné specifikace AUO B140XTT01.2 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B140XTT01.2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO B140XTT01.2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B140XTT01.2 nebo podrobné specifikace AUO B140XTT01.2 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B140XTT01.2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "B140XTT01.2"
- AUO B140XTT01.2
- Datasheet B140XTT01.2
- Obrázek B140XTT01.2
- Cena B140XTT01.2
- Distributor B140XTT01.2

