B140XTN07.1

| panel Model | B140XTN07.1 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| B140XTN07.1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Rozlišení | 1366(RGB)×768 , WXGA |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Oblast zobrazení | 309.399(W)×173.952(H) mm |
| Otevření obruby | - |
| Velikost obrysu | 315.9(W)×205.1(H) ×3(D) mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Jas | 220 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 45/45/15/40 (Typ.)(CR≥10) |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Nejlepší pohled na | 6 o'clock |
| Doba odezvy | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Barvy displeje | 262K 45% (CIE1931) |
| Typ lampy | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Tvar tvaru | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Signální rozhraní | eDP (2 Lanes) , 30 pins , Connector |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO B140XTN07.1.
AUO B140XTN07.1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B140XTN07.1 nebo podrobné specifikace AUO B140XTN07.1 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B140XTN07.1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO B140XTN07.1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B140XTN07.1 nebo podrobné specifikace AUO B140XTN07.1 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B140XTN07.1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "B140XTN07.1"
- AUO B140XTN07.1
- Datasheet B140XTN07.1
- Obrázek B140XTN07.1
- Cena B140XTN07.1
- Distributor B140XTN07.1

