B140XTN04.E

| panel Model | B140XTN04.E |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| B140XTN04.E Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 309.399×173.952 mm |
| Tvar tvaru | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | eDP (1 Lane) |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO B140XTN04.E.
AUO B140XTN04.E jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B140XTN04.E nebo podrobné specifikace AUO B140XTN04.E nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B140XTN04.E na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO B140XTN04.E jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B140XTN04.E nebo podrobné specifikace AUO B140XTN04.E nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B140XTN04.E na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "B140XTN04.E"
- AUO B140XTN04.E
- Datasheet B140XTN04.E
- Obrázek B140XTN04.E
- Cena B140XTN04.E
- Distributor B140XTN04.E

