B140XTN07.3

| panel Model | B140XTN07.3 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| B140XTN07.3 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Formát pixelů | 1366(RGB)×768 [WXGA] |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní oblast | 309.399(H)×173.952(V) mm |
| Dim. | 315.9(H)×197.54(V) ×3(D) mm |
| Oblast rámu | - |
| Léčba | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Luminance | 220 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Zobrazit směr | 6 o'clock |
| Doba odezvy | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/15/40 (Typ.)(CR≥10) |
| Pracovní režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Podpora barvy | 262K 45% (CIE1931) |
| Zdroj světla | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Styl formuláře | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Snímková frekvence | 60Hz |
| Dotykový panel | Without |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO B140XTN07.3.
AUO B140XTN07.3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B140XTN07.3 nebo podrobné specifikace AUO B140XTN07.3 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B140XTN07.3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO B140XTN07.3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B140XTN07.3 nebo podrobné specifikace AUO B140XTN07.3 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B140XTN07.3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "B140XTN07.3"
- AUO B140XTN07.3
- Datasheet B140XTN07.3
- Obrázek B140XTN07.3
- Cena B140XTN07.3
- Distributor B140XTN07.3

