B140XTN07.2

| panel Model | B140XTN07.2 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| B140XTN07.2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Počet pixelů | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
| Uspořádání | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní plocha (mm) | 309.399 × 173.952 (H×V) |
| Obrys (mm) | 315.9 × 197.54 × 3 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Léčba | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Luminance | 220 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 400 : 1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 45/45/15/40 (Typ.)(CR≥10) |
| Odezva | 8 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Dobrý pohled na | 6 o'clock |
| Pracovní režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Barevná hloubka | 262K 45% (CIE1931) |
| Podsvícení | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Tvar obrysu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Obnovovací frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | eDP (2 Lanes) , Connector , 30 pins |
| Napájecí zdroj | 3.3V (Typ.) |
| Max. Hodnocení | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO B140XTN07.2.
AUO B140XTN07.2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B140XTN07.2 nebo podrobné specifikace AUO B140XTN07.2 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B140XTN07.2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO B140XTN07.2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B140XTN07.2 nebo podrobné specifikace AUO B140XTN07.2 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B140XTN07.2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "B140XTN07.2"
- AUO B140XTN07.2
- Datasheet B140XTN07.2
- Obrázek B140XTN07.2
- Cena B140XTN07.2
- Distributor B140XTN07.2
