TM050XDHP05

| panel Model | TM050XDHP05 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 540×960 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM050XDHP05 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 61.965×110.16 mm |
| Obrys | 66.1×121×1.83 mm |
| Povrch | Hard coating |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 6S2P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | MIPI (2 data lanes) , 33 pins |
| Vstupní napětí | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TM050XDHP05.
TIANMA TM050XDHP05 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM050XDHP05 nebo podrobné specifikace TIANMA TM050XDHP05 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM050XDHP05 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050XDHP05 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM050XDHP05 nebo podrobné specifikace TIANMA TM050XDHP05 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM050XDHP05 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM050XDHP05"
- TIANMA TM050XDHP05
- Datasheet TM050XDHP05
- Obrázek TM050XDHP05
- Cena TM050XDHP05
- Distributor TM050XDHP05

