TM050RDH10

| panel Model | TM050RDH10 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM050RDH10 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 108×64.8 mm |
| Obrys | 120.7×75.8×5 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 6S3P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TM050RDH10.
TIANMA TM050RDH10 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM050RDH10 nebo podrobné specifikace TIANMA TM050RDH10 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM050RDH10 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050RDH10 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM050RDH10 nebo podrobné specifikace TIANMA TM050RDH10 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM050RDH10 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM050RDH10"
- TIANMA TM050RDH10
- Datasheet TM050RDH10
- Obrázek TM050RDH10
- Cena TM050RDH10
- Distributor TM050RDH10

