TM050RDH05

| panel Model | TM050RDH05 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM050RDH05 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 108×64.8 mm |
| Obrys | 118.5×77.55×3.7 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 600:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 7S2P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/12.6/12.61/-7V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TM050RDH05.
TIANMA TM050RDH05 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM050RDH05 nebo podrobné specifikace TIANMA TM050RDH05 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM050RDH05 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050RDH05 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM050RDH05 nebo podrobné specifikace TIANMA TM050RDH05 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM050RDH05 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM050RDH05"
- TIANMA TM050RDH05
- Datasheet TM050RDH05
- Obrázek TM050RDH05
- Cena TM050RDH05
- Distributor TM050RDH05

