TM050RDH03-00

| panel Model | TM050RDH03-00 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM050RDH03-00 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Rozlišení | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Oblast zobrazení | 108(W)×64.8(H) mm |
| Otevření obruby | 111.1(W)×67.9(H) mm |
| Velikost obrysu | 120.7(W)×75.8(H) ×3.1(D) mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Jas | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 600:1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Nejlepší pohled na | 12 o'clock |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Barvy displeje | 16.7M 50% (CIE1931) |
| Typ lampy | 7S2P WLED , 20K hours , Without Driver |
| Frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Hmotnost panelu | TBD |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins , FPC |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TM050RDH03-00.
TIANMA TM050RDH03-00 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM050RDH03-00 nebo podrobné specifikace TIANMA TM050RDH03-00 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM050RDH03-00 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050RDH03-00 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM050RDH03-00 nebo podrobné specifikace TIANMA TM050RDH03-00 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM050RDH03-00 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM050RDH03-00"
- TIANMA TM050RDH03-00
- Datasheet TM050RDH03-00
- Obrázek TM050RDH03-00
- Cena TM050RDH03-00
- Distributor TM050RDH03-00
